Rodzinny piknik z książką

Rodzinny piknik z książką

plakatpiknik

W ramach II Ogólnopolskiego Tygodnia Work-Life Balance serdecznie zapraszamy na “Rodzinny piknik z książką”, który odbędzie się w filii bibliotecznej w Plewiskach.

Przyjdź i:
– Przebierz się – jeśli jesteś dzieckiem lubiącym książki i masz pomysł – stwórz samodzielnie lub z pomocą rodziców strój swojego ulubionego bohatera z książki! Liczy się kreatywność i wyobraźnia.
– Przynieś książkę – zostaw swoje ciekawe, przeczytane już książki w “Wymienialni”, a zabierz do domu te, których jeszcze nie znasz, a przyniósł je ktoś inny (ile przyniesiesz, tyle możesz zabrać). Książki mogą przynosić zarówno dzieci, jak i dorośli!
– Weź kocyk i przekąskę – wspólnie popiknikujemy.

Atrakcje:
– wspólne czytanie bajek na kocyku
– kącik twórczy – malowanie, klejenie, tworzenie
– kącik zabaw dla najmłodszych (0-3 lat)
– animacje dla dzieci z chustą Klanzy
– pożegnanie lata – flashmob bańkowy: wszystkie dzieci otrzymają bańki mydlane i wspólnie pożegnamy lato puszczając setki baniek mydlanych
– pokaz puszczania wielkich baniek mydlanych
– konkurs z nagrodami dla dzieci na najciekawsze przebranie (stworzone samodzielnie) za ulubioną postać z książki
– “Wymienialnia książek” – daj drugie życie swoim przeczytanym już książkom
– kawa, herbata i woda za darmo dla wszystkich

A zanim przyjdziesz – zgłoś swój udział!
Ze względu na ograniczoną ilość miejsca, przyjmujemy zgłoszenia na piknik: podaj imię, nazwisko, liczbę dzieci i ich wiek oraz liczbę dorosłych.
Zgłoszenie prześlij na adres mailowy: czytajmydzieciom@gmail.com lub zgłoś się bezpośrednio w Bibliotece, w filii w Plewiskach: ul. Grunwaldzka 612A, tel. 61 86 78 419.

Do zobaczenia!

* Uczestnictwo w pikniku jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu imprezy (regulamin dostępny w Bibliotece lub elektronicznie przy zapisach).
* W razie złej pogody, impreza zostanie przeniesiona do środka budynku Biblioteki.

Ogólnopolski Tydzień Work-Life Balance jest wydarzeniem organizowanym w ramach innowacyjnego projektu „MAM DZIECKO – PRACUJĘ (…)” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nadesłała: Kometa, Grupa Rodziców Gminy Komorniki

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook