Rolna

Rolna, Sucha i Krótka – w końcu remont!

531ee937a3686_o

Wszyscy mieszkańcy ulic Rolnej, Suchej i Krótkiej już niedługo będą cieszyć się przyzwoitym dojazdem do posesji.

Na remont ww. ulic gmina ma przeznaczyć środki finansowe w kwocie 1.317.282,33 zł. Wykonawcą przebudowy, w drodze przetargu została wybrana firma RB GROUP Sp. z o.o.

Nawierzchnia dróg oraz chodniki mają być wykonane tradycyjną kostką betonową, czyli metodą sprawdzoną na kilku innych ulicach osiedlowych Plewisk. Oczywiście w ramach budowy nawierzchni, przeprowadzona zostanie kanalizacja deszczowa, dzięki której ulice nie będą zalane po każdym deszczu.

To na pewno dobra informacja dla mieszkańców Rolnej, Suchej i Krótkiej, którzy dotychczas narzekali na konieczność częstego mycia aut i butów :)

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie