Serdecznie witamy w imieniu nowej redakcji Plewiska.pl :)

Serdecznie witamy w imieniu nowej redakcji Plewiska.pl :)

Z przyjemnością informujemy, że z początkiem czerwca powierzono nam opiekę nad serwisem Plewiska.pl. Nowa redakcja to Wasi sąsiedzi z Plewisk, równie zainteresowani sytuacją w miejscowości, jak i jej okolicach.

Cieszy nas obecna popularność serwisu oraz zaangażowanie mieszkańców na Facebook’owym profilu. Dlatego obiecujemy jak najlepsze wywiązywanie się z obowiązków oraz godną reprezentację naszej miejscowości. Informujemy również, że w najbliższym czasie będzie miała miejsce odsłona nowej szaty graficznej serwisu. Wierzymy, że dzięki temu nasza strona zyska sympatię szerszego grona odbiorców.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub sądzicie, że warto poruszyć ważny dla Was temat, prosimy śmiało pisać do nas na podany niżej adres.

administrator@plewiska.pl

Pozdrawiamy :)

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie