Seria kradzieży w okolicy Plewisk

Seria kradzieży w okolicy Plewisk

W ostatnim czasie okolice Plewisk stały się areną serii przestępstw związanych z kradzieżami katalizatorów, układów wydechowych i paliwa. Policja prowadziła śledztwo, które doprowadziło do zatrzymania dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za ten proceder. Złodzieje nie tylko usłyszeli pięć zarzutów, lecz także staną przed groźbą kary do 5 lat pozbawienia wolności.

W wyniku śledztwa ujęto dwójkę złodziei

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald zakończyli skutecznie śledztwo dotyczące kradzieży katalizatorów, układów wydechowych i paliwa w rejonie Plewisk. Dwaj sprawcy, odpowiedzialni za liczne przestępstwa, zostali zatrzymani. Wartość skradzionego mienia szacuje się na blisko 170 tys. złotych.

W wyniku intensywnej pracy policji, zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn, którzy dokonywali kradzieży głównie katalizatorów od samochodów dostawczych. Ich przestępczy proceder obejmował także kradzieże paliwa i części układów wydechowych z pojazdów. Obydwaj usłyszeli pięć zarzutów paserstwa oraz kradzieży części samochodowych. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności, a śledczy sugerują, że lista zarzutów może być jeszcze dłuższa.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie