Sportowe zmagania na plażowym boisku
Fot. Kuba Cichocki

Sportowe zmagania na plażowym boisku w Komornikach

Przez dwa pełne sportowej pasji dni boisko do siatkówki plażowej w Komornikach przy ul. Jeziornej było areną rywalizacji. W sobotę i niedzielę odbyły się emocjonujące turnieje plażówki, w których zawodnicy zmierzyli się o cenne trofea pucharu dyrektora GOSiR Komorniki. Pierwszego dnia rywalizowały panie, a drugiego – mieszkańcy gminy Komorniki. Zawody obfitowały w ciekawe pojedynki i zapierające dech w piersiach akcje.

Turniej Kobiet – Iwona Zuzel i Paulina Gorwa triumfują

W sobotę na plażowym boisku w Komornikach panie stanęły do rywalizacji, tworząc emocjonujący turniej. Wiktoria Liczbańska i Julia Latowska oraz Iwona Zuzel i Paulina Gorwa okazały się najmocniejszymi duetami, docierając do finału. Ostatecznie to Iwona Zuzel i Paulina Gorwa zdobyły pierwsze miejsce po zaciętym pojedynku w finale.

Turniej Mieszkańców – Rafał Niewiadomski i Łukasz Roszkowski wygrywają!

Niedzielny turniej dla mieszkańców gminy Komorniki przyciągnął jedenaście drużyn, które rywalizowały w systemie brazylijskim. Po wielu godzinach intensywnej gry, para Rafał Niewiadomski i Łukasz Roszkowski zajęła pierwsze miejsce, imponując swoimi umiejętnościami. Pozostałe miejsca na podium zajęli Wiktoria Liczbańska i Daniel Iwański, oraz Nadia Ławniczak i Patryk Mikulski.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Nie pomiń ostatnich wiadomości!

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie