Spotkanie z nieznajomymi psami

Spotkanie z nieznajomymi psami na ulicy Rumiankowej

W ostatnich dniach mieszkanka Plewisk zwróciła uwagę na nietypową sytuację, która miała miejsce na ulicy Rumiankowej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Miętową. W tym rejonie można natknąć się na dwa białe psy, które biegają bez właściciela i są bardzo brudne. Zdarzenie to wzbudza zainteresowanie i niepokój wśród mieszkańców. Przy spotkaniu jeden z tych psów wykazał radość, gdy Pani zbliżyła się, jednak drugi pies warknął i sprawił, że musiała zachować ostrożność. Ważne jest zaznaczyć, że psy nie posiadają na sobie żadnej obroży ani identyfikatora, co uniemożliwia ustalenie ich właściciela.

Obecnie nie jest znana rasa tych psów, jednak sytuacja ta kieruje uwagę na kwestię bezpieczeństwa zwierząt oraz odpowiedzialności właścicieli.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców Plewisk o zachowanie czujności i ostrożności w obecności nieznanych i potencjalnie agresywnych zwierząt. Jeśli dostrzeżesz zwierzęta, które wydają się bezpańskie lub zagubione, warto zgłosić to odpowiednim służbom. Wspólnie działając możemy zapewnić nasze bezpieczeństwo i zadbać o dobrostan zwierząt.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook