„Tango dla Matki” - Koncert

„Tango dla Matki” – Koncert

Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki . W wykonaniu zespołu „TANGREEN ” z Krakowa, usłyszymy m.in., autorsko zaaranżowane tanga, pochodzące z Argentyny i Polski. W świat tanga i niesamowitą wędrówkę w głąb własnych muzycznych fascynacji przeniosą nas artyści: Tomasz Drabina -akordeon, Mateusz Pliniewicz- skrzypce i Karolina Kowalczyk -wokalistka.

Koncert odbędzie się w dniu 22 maja 2015 r. (piątek), o godz. 18:00 w sali Domu Kultury „Remiza” w Plewiskach, ul.Grunwaldzka 565.
Cena biletu 15 zł. Sprzedaż biletów w Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach – lub u Sołtysów. Informacja w GOK Komorniki tel. 61 8107-449. Można kupić bilet przez internet.

Zapraszamy oczywiście do tanga :)!
Dyr.GOK A. Pawlik

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie