Zawody Koła nr.153 Pzw Komorniki
fot. Koło nr.153 Pzw Komorniki - Facebook

Zawody Koła nr.153 Pzw Komorniki nad Jeziorem Niepruszewskim

W minioną niedzielę, nad urokliwym jeziorem Niepruszewskim, odbyły się pełne emocji i rywalizacji zawody zorganizowane przez Koło nr.153 Pzw Komorniki. W atmosferze sportowej pasji i przyjaznej atmosferze uczestnicy walczyli o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy. Wspaniałe wydarzenie zgromadziło zarówno zawodników, jak i kibiców, a na najwyższym stopniu podium stanęli niezwykle utalentowani wędkarze!

Triumfatorzy zawodów nad Jeziorem Niepruszewskim
fot. Koło nr.153 Pzw Komorniki – Facebook

Triumfatorzy zawodów nad Jeziorem Niepruszewskim

Nad malowniczym jeziorem Niepruszewskim odbyły się niezwykłe zawody wędkarskiie. W emocjonującej rywalizacji o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy, niekwestionowanym zwycięzcą został utalentowany wędkarz Mateusz Miliński, zdobywając pierwsze miejsce i złoty medal. Jego brat, Jakub Miliński, również zaprezentował imponujące umiejętności i zajął drugie miejsce na podium. Natomiast na trzecim miejscu, z pełnym zaangażowaniem i wspaniałym połowem, znalazł się Łukasz Wawrzyniak, doceniając chwile sportowego triumfu.

Gratulujemy wszystkim wspaniałych osiągnięć, zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim innym uczestnikom, którzy włączyli się w to wspaniałe wydarzenie.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook