Zielony Punkt Kontrolny Żarnowiec
fot. forestrun.pl

Zielony Punkt Kontrolny Żarnowiec – Odkryj urok zabawy w orientację terenową

Zielony Punkt Kontrolny Żarnowiec to fascynująca propozycja dla pasjonatów turystyki, którzy pragną spróbować swoich sił w orientacji terenowej. Wykorzystując specjalnie opracowaną mapę i sieć punktów kontrolnych, można rozpocząć niezwykłą przygodę odkrywania uroków przyrody na terenie Żarnowca. To doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, jednocześnie rozwijając swoje zdolności orientacyjne. Projekt sfinansowany przez Powiat Poznański zachęca do eksploracji tego urokliwego regionu, stwarzając jednocześnie doskonałą okazję do integracji i wspólnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Nowa Atrakcja dla Miłośników Turystyki

Rozbudzaj swoją przygodową duszę i zdobywaj nowe wyzwania w pięknym otoczeniu Żarnowca! „Zielony Punkt Kontrolny Żarnowiec” to koncepcja, która umożliwia turystom i biegaczom odkrywanie okolic w wyjątkowy sposób – za pomocą orientacji terenowej. Sieć stałych punktów kontrolnych rozmieszczonych w malowniczych zakątkach lasu pozwala na ćwiczenie umiejętności nawigacyjnych, jednocześnie czerpiąc przyjemność z bliskości natury o każdej porze roku.

Strona organizatora Zielony Punkt Kontrolny Żarnowiec na której można sprawdzić regulamin, przeczytać wszystkie informacje, a także pobrać mapę, która będzie niezbędna do zabawy!

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook