12-latka zaatakowana na ulicy Nowej w Komornikach

12-latka zaatakowana na ulicy Nowej w Komornikach!

W spokojnej gminie Komorniki doszło do przerażającego incydentu, który wstrząsnął społecznością. 12-letnia dziewczynka stała się ofiarą brutalnego napadu na ulicy Nowej, co wzbudza obawy dotyczące poziomu bezpieczeństwa w tym regionie.

Atak na 12-latkę w Komornikach

12-letnia dziewczynka stała się ofiarą brutalnego napadu na ulicy Nowej w Komornikach. Napastnik zaatakował ją w sobotnie popołudnie, szarpiąc ją za rękę i żądając oddania telefonu komórkowego. Po odmowie, bezwzględnie wyrwał sprzęt z ręki dziecka i uciekł z miejsca zdarzenia. Dzięki szybkiej reakcji świadków, dziewczynka uniknęła obrażeń ciała, ale incydent ten wstrząsnął społecznością Komornik.

Przeszłość Napastnika a Bezpieczeństwo w Komornikach

Incydent, w którym 12-letnia dziewczynka padła ofiarą napadu, został szybko wyjaśniony. Sprawca tego przestępstwa okazał się być recydywistą, który niedawno opuścił zakład karny po odbyciu kary za wcześniejsze przestępstwa, w tym kradzieże z włamaniami. To zdarzenie rzuca światło na kwestię monitoringu i bezpieczeństwa w tej spokojnej społeczności.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie