Mieszkańcy Plewisk rozczarowani nową drogą rowerową
fot. Facebook - Rowerowy Poznań

Mieszkańcy Plewisk rozczarowani nową drogą rowerową na Grunwaldzkiej

Nowa droga rowerowa na ul. Grunwaldzkiej, będąca ważnym połączeniem rowerowym między Poznaniem a Plewiskami, miała być powodem do radości dla rowerzystów. Niestety, mieszkańcy Plewisk wyrażają głębokie rozczarowanie stanem tej inwestycji, która ma wiele niedoskonałości.

Fuszerka wykonane przez firmę Budimex

Nowa droga rowerowa miała zapewnić bezpieczne i komfortowe warunki dla rowerzystów, ale wiele rzeczy poszło nie tak, jak powinno. Wykrzywione krawężniki, popękane fragmenty nawierzchni, wystające krawężniki na przejeździe rowerowym i błędna geometria dróg to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się ta inwestycja.

Fuszerka wykonane przez firmę Budimex
fot. Facebook – Rowerowy Poznań

Mieszkańcy Plewisk, którzy cieszyli się z perspektywy nowej drogi rowerowej, teraz czekają na szybką reakcję Poznańskich Inwestycji Miejskich i działania naprawcze. Choć inwestycja mogła mieć lekkie opóźnienie, oczekują, że prace zostaną wykonane starannie i z dbałością o jakość.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie