DOM FORMY – kameralny klub fitness w Skórzewie!

DOM FORMY – kameralny klub fitness w Skórzewie!

W ostatnim czasie gruchnęła wiadomość, że zakończył swoje funkcjonowanie w Plewiskach Klub Fitness „BeFit”. Wielu jego klientów, niemalże z dnia na dzień, pozostało bez możliwości uczestniczenia w zajęciach, na które tak często uczęszczali. Jak powiedziała nam jedna z byłych instruktorek w „BeFit”, ludzie szukają innej opcji gdzie mogliby kontynuować dalsze treningi.

Okazuje się, że wcale nie jest tak źle, jakby się wydawało, ponieważ z pomocą przychodzi Kameralny Klub Fitness „DOM FORMY” zlokalizowany w sąsiednim Skórzewie. Placówka ta istnieje od ponad dwóch lat i proponuje bogatą ofertę zajęć. Mało tego, specjalnie w pierwszym tygodniu stycznia zorganizowała DARMOWE zajęcia dla wszystkich tych, którzy chcieli się przekonać o jakości klubu. Wydaje się to być znakomitym rozwiązaniem, ponieważ już na tych „treningach” dało się zauważyć wiele twarzy uczęszczających wcześniej do „BeFit”.

Należy podkreślić, że „DOM FORMY” to kameralny klub fitness. Nie ma tutaj siłowni, odbywają się tylko zajęcia z instruktorami. Taki charakter placówki powoduje, że każdy czuje się jak u siebie, zresztą stali bywalcy tego skórzewskiego klubu podkreślają wspaniałą atmosferę jaka w nim panuje. Wraz z nadejściem nowego roku zaproponowano tutaj nowe, dynamiczne zajęcia, które pozwolą każdemu osiągnąć na lato świetną sylwetkę, a także pozbyć się zbędnego tłuszczu. Wspomniane zajęcia to dla przykładu: ABT, Mega Spalanie, Trening Metaboliczny, Tabata i wiele innych. Szczegółowy rozkład zajęć oraz cennik znajdą Państwo na www.domformy.pl. Inne ciekawe informacje dostępne są również na facebook.com/domformy oraz pod nr telefonu 733 387 331. Warto skorzystać z ofert tego klubu, a latem poczuć się jak prawdziwa GWIAZDA:).

DOM FORMY – ul. Lawendowa 18, Skórzewo

www.domformy.pl facebook.com/domformy

tel. 733 387 331

artykuł sponsorowany

FOTO 1

FOTO 4

FOTO 3

FOTO 2

LOGO PDF

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook