Dorota Trocha

Dorota Trocha

Dorota Trocha

Imię: Dorota

Nazwisko: Trocha

Wiek: 42

Miejsce zamieszkania: Chomęcice

Wykształcenie: wyższe

Przynależność do komitetu wyborczego: KWW Nasza Gmina Komorniki

Skrócona historia życia: Mieszkam w Chomęcicach od urodzenia, tutaj też kandyduję do Rady Gminy. Od 21 lat jestem mężatką. Ukończyłam studia na kierunku Administracji Samorządowej i Europejskiej, a także podyplomowe studia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na UAM. Latem w wolnych chwilach spaceruję i jeżdżę rowerem. Mieszkańcy nauczyli mnie jeździć na nartach, właśnie przez nich polubiłam zimę :). Co roku staram się zwiedzić inną część Polski. Dużo satysfakcji mi daje praca z ludźmi.

Jakie działania jako radny zamierza Pan / Pani podjąć na rzecz gminy?: W Chomęcicach w najbliższych lata planuję: Budowę pozostałych dróg z chodnikami. Przebudowę ul.Poznańskiej (wspólnie ze Starostwem Powiatowym);projekt i stopniową realizację zaplecza sportowego przy boisku wielofunkcyjnym; rozwój szkolnej bazy sportowej na terenach pozyskanych od ANR; modernizację budynku szkolnego; Czekam również na propozycję mieszkańców co jest potrzebne w pierwszej kolejności ? być może plaża nad Jeziorem Chomęcickim?”

Dlaczego własnie Pana / Panią wyborcy powinni wybrać jako radnego Gminy Komorniki?: “Dostrzegam i rozumiem problemy mieszkańców naszej gminy, a szczególnie Chomęcic.Chciałabym kontynuować pracę na rzecz społeczności całej gminy. Wiem, że mam do tego predyspozycje i umiejętności, a zdobyte przez lata doświadczenie pozwala mi wierzyć, że godnie będę reprezentować mieszkańców naszej miejscowości jak i całej gminy.
Głos Państwa na mnie, to Wasz Głos w Gminie.”

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook