List od mieszkańca Plewisk.

List od mieszkańca Plewisk.

Kolejny mieszkaniec przesłał nam informację o fatalnym stanie, odcinka drogi w Plewiskach, tym razem doszło do uszkodzenia samochodu.

“Może warto ostrzec mieszkańców Plewisk o tragicznym stanie ulicy Mietowej, w szczególności o odcinku koło Kozłowskiego, tuż obok budowy bloków. Parę dni temu jadąc z normalną prędkością trafiłem na niewidoczny uskok i uszkodziłem sobie miskę olejowa. Zaznaczam że jechałem nie więcej niż 30kmh gdyż na tej drodze nie da się jechać”

1

Dziękujemy Panu Maciejowi, za przesłaną informację oraz zdjęcie. Mamy nadzieje, że ostrzeże to innych kierowców, przed niewidocznymi pułapkami.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie