Małgorzata Degórska

Małgorzata Degórska

IMGP0425

Imię: Małgorzata

Nazwisko: Degórska

Wiek: 48

Miejsce zamieszkania: Plewiska

Wykształcenie: średnie

Przynależność do komitetu wyborczego: Nasza Gmina Komorniki

Skrócona historia życia: Od 18 lat jestem mieszkanką Plewisk.Ukończyłam Liceum Ekonomiczne. Jestem matką dorosłych synów i babcią,.Od momentu zamieszkania w Plewiskach biorę czynny udział w życiu wsi.Działam w kole gospodyń w Plewiskach,jestem również koordynatorem klubu seniora w .Od 11 lat jestem zaslużonym honorowym dawcą krwi i członkiem zarządu .W minionej kadencji udało mi się zrealizować program wyborczy dotyczący dróg ,rozbudowy szkoły podstawowej ,powstania nowego boiska ,budowy pięknej biblioteki

Jakie działania jako radny zamierza Pan / Pani podjąć na rzecz gminy?: Chcę zrealizować budowę nowej szkoły podstawowej w Plewiskach.Kontynuować plan drogowy. Zająć się aktywizacją mieszkańców 60+.Rozbudować i zmodernizować oświetlenie drogowe na energooszczędne.Jako radna postaram się o przebudowę ulicy Grunwaldzkiej wraz ze ścieżką rowerową. Najważniejsze to nadal wspieranie budowy dwóch wiaduktów nad torami w ulicy Grunwaldzkiej i Kolejowej.Ważne dla mnie jest też: bazy monitoringu i budowa terenów rekreacyjnych i parkowych przy osiedlach.

Dlaczego własnie Pana / Panią wyborcy powinni wybrać jako radnego Gminy Komorniki?: Jestem osobą energiczną i bardzo lubiącą kontakt z ludźmi. Wiele rzeczy chcę jeszcze zrealizować i przede wszystkim dokończyć rozpoczęte prace w minionej kadencji.Mieszkam w Plewiskach od lat więc znam problemy mieszkanców, a pracując jako radna mogę wiele spraw dla Plewisk zrobić. Na pewno jeżeli mieszkańcy mnie wybiorą gwarantuję że zamierzone plany będę realizować i będę dbać o dalszy rozwój Plewisk.Wasz głos na mnie jest gwarancją rozwoju naszych Plewisk.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook