Niezwykły spektakl teatralny w Plewiskach - Upiór w garderobie!

Niezwykły spektakl teatralny w Plewiskach – Upiór w garderobie!

Biblioteka Publiczna Gminy Komorniki serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sztuki teatralnej na wyjątkowy spektakl Teatru Jedynego Takiego pt. „Upiór w garderobie, czyli ni na serio”. Spektakl, który odbędzie się pod reżyserią Anny Biniak i Izabelli Tarasiuk-Andrzejewskiej, zapowiada się jako niezwykłe doświadczenie pełne humoru, emocji i niezapomnianych chwil.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 6 marca 2024 r. (środa)
  • Godzina: 18:00
  • Lokalizacja: Biblioteka w Plewiskach, ul. Grunwaldzka 612A

Ile kosztują bilety na spektakl?

Bilety na spektakl są dostępne w cenie 30 zł w Bibliotece Publicznej Gminy Komorniki oraz jej Filieach. Zachęcamy do zakupu biletów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a spektakl zapowiada się jako niezwykle popularne wydarzenie.

„Upiór w garderobie, czyli ni na serio” to świetna okazja na chwilę relaksu, rozrywki i możliwość zagłębienia się w świat teatru. Nie przegap okazji, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, które na pewno pozostawi wiele pozytywnych wrażeń i niezapomnianych chwil.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym spektaklu teatralnym, który obiecuje być niezwykłym przeżyciem dla wszystkich widzów!

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook