Nowe miejsce dla miłośników zwierząt w Plewiskach

Nowe miejsce dla miłośników zwierząt w Plewiskach

Na mapie Plewisk pojawił się nowy adres dla miłośników zwierząt. Przy ulicy Grunwaldzkiej 552 (naprzeciwko Nowego Rynku) powstał nowy sklep zoologiczny „Sonia i Przyjaciele”, usytuowany we wspólnym budynku wraz z przychodnią weterynaryjną. Choć sklep zoologiczny w Plewiskach jest nowy, to jego pracownicy z długim i bogatym doświadczeniem w zakresie opieki nad zwierzętami gdyż jest to już ich czwarta placówka na terenie powiatu poznańskiego.

Właściciele sklepu i pracownicy to posiadacze psów, kotów, szynszyli, rybek – więc ludzie z prawdziwą pasją do zwierząt. Firma jest rodzinna, wielopokoleniowa, więc zawsze możecie wpaść i zasięgnąć porady jeśli macie jakiś kłopot z Waszym pupilem. Od wielu lat współpracują z różnymi fundacjami, więc jeśli zastanawiacie się nad adopcją psa lub kota to warto do nich zajrzeć i sprawdzić jakie zwierzaki liczą na Waszą pomoc.
Duży, wygodny parking przed sklepem, bardzo bogata oferta karm i przysmaków dla psów, kotów, gryzoni, ptaków, ryb akwariowych i gadów czynią z tego sklepu miejsce do którego na pewno warto zajrzeć. Szeroki wybór i oferta kilkudziesięciu producentów sprawiają, że sklep ten wyznacza nowe standardy na rynku zoologicznym. A jeśli nie macie czasu na odwiedziny w sklepie, wystarczy zadzwonić lub wysłać maila – zamówione artykuły przywiozą Wam bezpłatnie tego samego dnia do domu.

Na miejscu można też obejrzeć, kupić lub zamówić żywe zwierzęta: papugi, szynszyle, koszatniczki, chomiki, myszki, króliki, myszoskoczki, świnki morskie i inne. Znajdziecie tutaj też 60 gatunków ryb akwariowych dla początkujących akwarystów.

Nowością dla mieszkańców jest pakiet usług: bezpłatne dostawy towaru na terenie gminy Komorniki i Dopiewo, projektowanie i zakładanie akwariów i terrariów, badanie jakości wody akwarystycznej, realizacja zamówień specjalistycznych karm bytowych i weterynaryjnych.
Sklep zoologiczny „Sonia i Przyjaciele” przy ulicy Grunwaldzkiej 552 to z pewnością miejsce, które warto odwiedzić.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook