Ślub i wesele Trendy 2015 roku

Ślub i wesele Trendy 2015 roku

Maj to miesiąc, gdy wszystko rozkwita także sezon ślubny. Jaką fryzurę wybrać na ten wyjątkowy dzień? Co jest modne w tym roku? I jak sobie poradzić, gdy Twoje włosy nie są zbyt długie?

Powrót do natury…

Kwiaty we włosach, słowiańskie wianki są bardzo subtelne i kobiece. Pięknie podkreślają niewinność panny młodej i czystość białej sukni ślubnej. Idealna fryzura do zwiewnej sukienki lub na ślub w plenerze. Z polnych, dzikich kwiatów najlepiej utkać wianek i włożyć na rozpuszczone długie włosy. Kwiaty hodowlane natomiast idealnie nadają się do upięć. Możesz wykorzystać białe kwiaty lub przełamać ślubny look kolorem. Pamiętaj również by dopasować kwiaty we włosach, do tych w bukiecie.

Swoboda czy naturalny węzeł?

Zanim połączy was węzeł małżeński, ty zrób węzeł… na głowie. Warkocz nie musi być zwyczajny, a wianek niekoniecznie z kwiatów. Może być z twoich włosów, wystarczy warkoczem opleść głowę. Pięknie i delikatnie wygląda także splot typu kłos. Jeśli jednak wolisz swobodę, warto związać luźno włosy, a kilka pasm wolno puścić. Taki kontrolowany bałagan jest bardzo kobiecy.

Długie włosy – naturalnie!

Większość ślubnych fryzur dobrze wygląda tylko na długich włosach. Jeśli swoje masz zbyt krótkienic straconego. Cosmoshop.pl oferuje naturalne zestawy do przedłużania i zagęszczania włosów. Efekt, na jaki czekasz kilka lat zapuszczając, możesz uzyskać już w kilka minut. I cieszyć się wyjątkową fryzurą i wyjątkowym dniem.

Cosmoshop.pl
Nowy Rynek
ul Grunwaldzka 517A/4
62-064 Plewiska
tel. 505 260 760
Czynne od poniedziałku do piątku 9-16

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook