Przedłuż włosy w 5 minut!

Przedłuż włosy w 5 minut!

Myśląc o zmianie fryzury, zazwyczaj od razu myślimy o ścięciu włosów. Zmiana wyglądu nie musi się jednak wiązać z użyciem nożyczek. Obecnie można przedłużyć włosy już w 5 minut i to we własnym domu!

Taką przemianę – przedłużenie włosów w kilka minut- oferuje nowo otwarty w Plewiskach sklep Cosmoshop.pl. Specjalizuje się w sprzedaży zestawów włosów do samodzielnego przedłużania metodą clip in.
Metoda ta polega na przypinaniu pasm/taśm włosów o różnych szerokościach za pomocą specjalnych spineczek-grzebyczków. Klipsy wyposażone są w silikonowy paseczek, który zapobiega zsuwaniu się spinek.
Dopinane włosy dostępne są w zestawach o różnej gęstości, długości i w rozmaitych kolorach. Można korzystać z zestawów włosów naturalnych lub syntetycznych.
Metoda clip in ma bardzo wiele zalet. Jest to najprostsza i najbezpieczniejsza metoda przedłużania włosów. Bezinwazyjna- nie niszczą się własne włosy, szybka- zmiana wizerunku trwa kilka minut, komfortowa- spineczki są lekkie i niewidoczne. Zestawy z włosów naturalnych można poddawać stylizacji i zabiegom fryzjerskim: farbowaniu, prostowaniu, kręceniu.
Zestawy Clip In można stosować na co dzień lub okazjonalnie – na różnego rodzaju uroczystości oficjalne i rodzinne, na imprezy towarzyskie, gdy szczególnie ważny jest atrakcyjny wygląd.

www.cosmoshop.pl
Cosmoshop.pl
Plewiska, Nowy Rynek
ul. Grunwaldzka 517A/4
tel. +48 505 260 760
email: biuro@cosmoshop.pl

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook