Żywność kupimy w Plewiskach

Żywność kupimy w Plewiskach

W centrum handlowym Nowy Rynek przy ulicy Grunwaldzkiej 515a/3 otwarty został niedawno największy w okolicy sklep z produktami ekologicznymi. Znajdziemy tam nie tylko produkty żywnościowe, ale też naturalne kosmetyki.

Zdrowa żywność to nie tylko moda, ale coraz bardziej konieczność. W zalewie genetycznie modyfikowanego i przetwarzanego jedzenia, zwrot ku naturalnym produktom jest najlepszym sposobem na zapobieganie chorobom. Zwiększająca się liczba producentów ekologicznej żywności sprawia, że staje się ona coraz dostępniejsza, różnorodna i przede wszystkim atrakcyjna cenowo.
Sklep przy Grunwaldzkiej z nawiązką spełnia oczekiwania mieszkańców Plewisk i pobliskich miejscowości. – Klienci zaglądali do nas już w trakcie wyposażania sklepu i pytali kiedy otwarcie, czy będzie można kupić świeży chleb, nabiały, produkty bezglutenowe i certyfikowane – mówi Pani Ewelina, sprzedawczyni w sklepie. – Sami jesteśmy zaskoczeni zainteresowaniem, cieszymy się, że trafiliśmy w potrzeby mieszkańców i wypełnimy lukę.

Do wejścia sklep EKOzakupy zachęca apetycznymi, zielonymi szyldami i kolorowymi witrynami. W środku jest jeszcze lepiej, czuć kuszący zapach świeżych warzyw, owoców i ekologicznego chleba. Jak podkreśla Pani Magda, pieczywo jak i większość świeżych produktów, przyjeżdża prosto od producentów, dzięki czemu jedzenie jest zawsze świeże i w bardzo przystępnych cenach. Jednym z ulubionych produktów naszych klientów jest nabiał pochodzący z gospodarstwa ekologicznego mówi Pani Magda, nabiał przywozimy z Grabowa k. Białego Boru, a produkty smakują wyśmienicie i zostały wyprodukowane w sposób prosty i naturalny. Twaróg powstał w wyniku odsączenia serwatki, śmietana została zebrana z powierzchni mleka, a masło powstało wskutek ubicia wcześniej uzyskanej śmietany.
Na temat produktów ekologicznych pracownicy sklepu mogliby opowiadać bardzo długo, bo jak twierdzą jest to ich życiowa pasja. W ofercie znajduje się ponad 2000 różnych produktów mi.in.: warzywa, owoce, pieczywo, nabiał, napoje, oleje, przetwory, kasze, produkt mączne, kosmetyki naturalne i wiele innych. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-20, w soboty od 8 do 14. Produkty można zamawiać też w sklepie internetowym www.ekozakupy.pl.

Żywność Ekologiczna
Plewiska, Nowy Rynek
Grunwaldzka 515a/3

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook