Kradzieże w Komornickich Magazynach
fot. poznan.policja.gov.pl

Regularne kradzieże w komornickich magazynach ujawnione

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu rozwikłali sprawę regularnych kradzieży towaru z magazynów w Komornikach. Zatrzymano sześciu pracowników jednej z podpoznańskich firm, którzy przez kilka miesięcy systematycznie wynosili towar, powodując straty na kwotę około 12 tysięcy złotych.

Skoordynowana Akcja Policji

Pod koniec sierpnia, po otrzymaniu informacji o nieprawidłowościach w logistyce towarów, policjanci przystąpili do działania. W wyniku skoordynowanej akcji, w dniach 29-30 września, zatrzymano sześciu mężczyzn w wieku od 27 do 63 lat. Śledczy ustalili, że proceder trwał od co najmniej połowy czerwca. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży towaru i zostali oddani pod dozór Policji. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze. Śledczy podkreślają, że sprawa ma charakter rozwojowy i w przypadku pojawienia się nowych okoliczności, zarzutów może być więcej.

To zdarzenie w Komornikach podkreśla znaczenie czujności i współpracy między pracownikami a służbami ochrony w zapobieganiu i wykrywaniu przestępstw w miejscu pracy. Regularne audyty i monitorowanie procesów logistycznych mogą być kluczowe w zapobieganiu podobnym zdarzeniom w przyszłości.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Nie pomiń ostatnich wiadomości!

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie