Tylko dziś: Wizytówka Premium za darmo na pół roku!

Tylko dziś: Wizytówka Premium za darmo na pół roku!

Tylko dziś (3 kwietnia 2015) wszystkie firmy z Plewisk i okolic mogą umieścić na portalu www.plewiska.pl darmową Wizytówkę Premium na pół roku!

Wizytówki firm publikowane są na naszym portalu w dziale „Firmy”. KLIK Standardowo Wizytówka Premium jest warta 50 zł netto na okres pół roku. Tylko dziś możesz dodać taką wizytówkę za darmo!

W ramach takiej wizytówki firma ma możliwość umieszczenia swojego logo, zdjęcia oraz dokładnego opisu swojej działaności.

Wizytówki Premium zawsze znajdują się na górze listy firm!

Jak skorzystać z promocji?

W najbliższy piątek wyślij na nasz adres mailowy
info@plewiska.pl wiadomość z tytułem: „Wizytówka Premium”. W mailu umieść: nazwę firmy, opis działalności, logo, zdjęcie i dane kontaktowe.

Wizytówka Twojej firmy będzie wyróżniona bezpłatnie przez najbliższe pół roku!

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie