warsztaty plastyczno-techniczne dla dorosłych
fot. biblioteka-komorniki.pl

Warsztaty plastyczno-techniczne dla dorosłych w Plewiskach

Gmina Komorniki oraz Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają wszystkich dorosłych miłośników sztuki i majsterkowania na warsztaty plastyczno-techniczne. To doskonała okazja, by rozwinąć swoje umiejętności, nauczyć się nowych technik i spędzić twórczo czas w miłym towarzystwie. Warsztaty odbędą się 16 stycznia o godzinie 11:00 w Bibliotece w Plewiskach przy ulicy Grunwaldzkiej 612A.

Jak się zapisać?

Miejsca na warsztaty są ograniczone, więc nie zwlekaj z zapisem! Możesz to zrobić, dzwoniąc pod numer telefonu 618 678 419. Udział w warsztatach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie wizerunku na potrzeby Biblioteki Publicznej Gminy Komorniki, co oznacza możliwość uwiecznienia Twojej twórczości i uczestnictwa w materiałach promocyjnych.

Warsztaty – nie tylko nauka, ale i świetna zabawa

Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie miał okazję do eksperymentowania z różnymi materiałami i narzędziami, co nie tylko pozwoli na rozwijanie kreatywności, ale również będzie stanowiło wspaniałą formę relaksu i oderwania od codziennych obowiązków. Zapewniamy, że atmosfera podczas zajęć będzie sprzyjać wymianie doświadczeń i inspiracji między uczestnikami.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook