Ośrodek Opieki Psychologicznej
fot. CenterMed Poznań - instagram (25.08.2023)

Ośrodek Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej w Wirach został otwarty

W Gminie Komorniki otwarto Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży, oferując wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia.

Kompleksowe wsparcie dla dzieci i młodzieży

Ośrodek w Gminie Komorniki zapewnia szeroki zakres usług, w tym porady psychologiczne, sesje psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej, a także wsparcie psychospołeczne i terapię środowiskową. Świadczenia są dostępne dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia, w tym uczących się w szkołach ponadpodstawowych. W ośrodku pracuje zespół doświadczonych specjalistów, w tym psychologów, psychoterapeutów i terapeutów środowiskowych, którzy są przygotowani do wsparcia młodych osób w różnych aspektach ich zdrowia psychicznego.

Nowe miejsce ośrodka opieki

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży, który rozpoczął pracę w Wirach, jest kontynuacją istniejącej wcześniej placówki w Plewiskach. Do końca października ośrodek ten przyjmował pacjentów na ul. Grunwaldzkiej 571 w Plewiskach.

Więcej informacji o ośrodku, usługach oraz osobach, które tam pracują znajdziesz tutaj.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook