Place zabaw w Plewiskach

Place zabaw w Plewiskach

Zbliża się wiosna. Młodzi rodzice w Plewiskach coraz częściej będą zabierać dzieci na place zabaw.

W związku z tą kwestią na oficjalnej stronie Komornik pojawiło się pytanie mieszkanki: “W Plewiskach znalazłam tylko plac zabaw na ul. Zielarskiej, czy są jeszcze inne place zabaw lub czy jest w planach budowa kolejnych?”

Oto odpowiedź wójta: “W Plewiskach istnieją place zabaw przy ul. Zielarskiej 2-4 oraz u zbiegu ul. Zielarskiej i ul. Szafranowej. Ponadto publiczny plac zabaw mieści się również przy ul. Pasterskiej a także udostępniony jest mieszkańcom plac zabaw przy Szkole Podstawowej.”

Wójt dodaje: “Obecnie, w związku z brakiem gruntów będących własnością Gminy, nie jest planowana budowa nowego placu zabaw.”

Czy uważacie, że w Plewiskach jest wystarczająca liczba placów zabaw?

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie