Zatrzymanie złodziei kratek żeliwnych

Zatrzymanie złodziei kratek żeliwnych przy Plewiskach

Policjanci z Poznania udaremnili kradzież żeliwnych kratek odpływowych na terenie Dąbrówki, zatrzymując trzech mężczyzn przy próbie ucieczki z łupem.

Skuteczna interwencja w nocy

W późnych godzinach nocnych 20 października, patrolujący okolice Dąbrówki funkcjonariusze zauważyli podejrzane zachowanie trzech osób przy samochodzie. Wkrótce zauważyli trzech mężczyzn, którzy w pośpiechu ładowali do bagażnika ciężkie, żeliwne kratki odpływowe. Ich zachowanie wyraźnie wskazywało na próbę kradzieży. Policjanci, wykorzystując element zaskoczenia, szybko i sprawnie przystąpili do działania. W momencie zatrzymania, mężczyźni próbowali jeszcze wyjaśnić swoje działania, lecz obecność skradzionych kratek w samochodzie była niepodważalnym dowodem.

Powiązania z innymi przestępstwami

Wśród zatrzymanych znalazł się mężczyzna poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa. Dochodzenie ujawniło również, że 77-letni kierowca samochodu był już wcześniej notowany za podobne wykroczenia. Cała trójka teraz stoi przed perspektywą poważnych konsekwencji prawnych, w tym możliwością otrzymania kary do 5 lat pozbawienia wolności.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Nie pomiń ostatnich wiadomości!

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie